Navigace


Autorizované servisní středisko MF    č. 095Vážený zákazníku !

2017-01-01 @ 00:01, Kategorie,

Vítáme Vás na našich stránkách.
Pokud jste zde poprvé, snad uvítáte stručné informace o firmě a jejím zaměření.

Firma vznikla v roce 2000 a po dvou letech získávání zkušeností v širokém sortimentu registračních pokladen jsme se definitivně zaměřili na následující produkty:

1. Registrační pokladny Optima a QMP od německého výrobce Quorion. Tyto pokladny jsou moderní konstrukce, s pokročilým firmwarem a propracovaným  programovacím softwarem.
Profesionální znalost těchto pokladen byla i důvodem k vytvoření vlastního skladového software, které výrazným způsobem zvyšuje užitnou hodnotu tohoto zařízení a svou jednoduchostí je určen zejména všem běžným uživatelům bez nároků na další studium obsluhy tohoto software.

2. Implementace POS systému FINTA a CONTO, který je velmi adaptabilní na požadavky zákazníka, a umožňuje pokrýt široké spektrum požadavků. Tento systém dodáváme i včetně hardware a periferií a aplikujeme jej na "míru" zákazníkům.

3. Servis a zejména technickou podporu těchto produktů i pro jiné firmy v oboru registračních pokladen.....

Více…


Tip na pokladnu !

2015-01-01 @ 00:01, Kategorie,

Pokladna s dotekovou obrazovkou - specializovaný německý výrobek pro restaurační a bistro provozy, bez pohyblivých elementů, tichý bezvětrákový provoz.Zařízení je určeno účelově pouze pro pokladní provoz, velmi jednoduché a rychlé na obsluhu, číšníci nemají možnost použití zařízení jako PC ap. Pokladnu je možno připojit na PC síť, případně s dálkovou správou přes Internet. K pokladně je nutná tiskárna účtů, případně tiskárna do kuchyně.
Na pokladně je možno graficky znázornit rozložení stolů a vybírat je k  markování přímo ze schematu.Pokladna je čistě účelové specifické zařízení k zabezpečení stability chodu a prodejních dat  a optimalizované na rychlost odbavení zákazníků.

Akční nabídka:Pokladna QTouch 2+Sklad QMP4
Zavolejte si o Vaši cenu ! 

Více…